Flash News

POLITIKOFF

Nuk ka më dyshime, Gigi Hadid dhe Leonardo DiCaprio janë çift

Nuk ka më dyshime, Gigi Hadid dhe Leonardo DiCaprio janë çift

Prej javësh në median rozë dhe rrjetet sociale po qarkullojnë thashethemet se Gigi Hadid dhe Leonardo DiCaprio kanë nisur një romancë.

Megjithëse çdo gjë ishte në kuadrin e thashethemeve, disa pamje të publikuara ditë më parë i shfaqën shumë të afërt dyshen.

Por me sa duket dyshja vërtetë janë një çift, pasi këtë e ka konfirmuar edhe një burim afër tyre.

“Leo mendon sigurisht që ajo është shumë e bukur, por edhe një vajzë shumë e zgjuar dhe tepër “cool”, që ka një qasje shumë të kulturuar dhe të edukuar për jetën”

Nuk ka më dyshime, Gigi Hadid dhe Leonardo DiCaprio janë çift

I njëjti burim tha se rrethi i tyre i përbashkët janë shumë të lumtur për ta dhe se aktori e di ‘’namin’’ që ka kjo lidhje.

“Leo nuk thotë gjë në lidhje me këtë, por është e qartë që ai ka një tip që pëlqen, ose të paktën e ka pasur deri më tani”– shprehet burimi, duke ju referuar edhe faktit që Hadid është një përjashtim nga “rregulli i 25”- “Megjithatë ai tani është pothuajse 48 vjeç dhe është duke i menduar gjërat, madje edhe miqve të tij i është shprehur se nuk është më i interesuar në jetën si playboy.”

Të fundit