POLITIKOFF

"Nuk kishte shumë gjëra për të bërë në shtëpi", këngëtarja rrëfen se ngeli shtatzënë për shkak të karantinës

"Nuk kishte shumë gjëra për të bërë në

Këngëtarja e njohur Kelly Rowland dhe partneri i saj Tim Weatherspoon janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Ish-anëtarja e Destiny's Child ka thënë për "People" se ajo ka ngelur shtatzënë për shkak të karantinës.

 

"Unë dhe burri im ishim në mes të pandemisë së COVID, ashtu si të gjithë dhe nuk ka shumë gjëra për të bërë në shtëpi", tha me shaka ajo. "Ne po mendonim që thjesht të përpiqemi për një fëmijë dhe të shohim se çfarë do të ndodhë, sepse nuk e dimë sa do të zgjasë kjo. Pastaj Zoti na bekoi me një jetë të re. Jemi jashtëzakonisht shumë të emocionuar".

Kelly po ashtu ka treguar se djali i tyre i parë është shumë i lumtur që do të bëhet vëllai i madh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SURPRISE!! My @womenshealthmag cover issue is online now and on newsstands next week!

A post shared by Kelly Rowland (@kellyrowland) on

Ditari politik

Të fundit