Flash News

POLITIKOFF

Olti Curri thotë se çifti i ri shqiptar "me një lëvizje" mund të rrëzojnë nga froni Borën dhe Donaldin

Olti Curri thotë se çifti i ri shqiptar "me një

Prej disa ditësh, në rrjet dhe në mediat online po përflitet për një lidhje dashurie mes Megi Pojanit dhe futbollistit Endri Çekiçi.

Por dy protagonistët e këtyre lameve nuk kanë mohuar dhe as pohuar asgjë deri tani. Dyshimet për një lidhje mes tyre u përforcuan së fundmi pasi ata u shfaqen nga i njëjti vend në pushime. Një konfirmim nga ana e tyre sipas Olti Currit do të rrëzonte nga froni Borën dhe Donaldin, si çifti më i përfolur.

Olti Curri thotë se çifti i ri shqiptar "me një

Sipas tij ky do të jetë çifti që do të bënte të gjitha portalet  të flisnin dhe që do të bënte të harrohet historia e Borës dhe Donaldit. Blogeri postoi në Instastory disa video ku shprehej për Megin dhe Endrin se janë një çift bombastik, por e vetmja lëvizje që duhet të bëjnë sipas tij është ta bëjnë lidhjen publike:

"Megi dhe Endri janë çifti më i ri bombastik i shoëbizit shqiptar sepse Megi super personazh, Endri luan me një skuadër të rëndësishme. Ky është çifti që rrëzojnë nga froni Donaldin dhe Borën me një lëvizje, kështu që nëse vendosin lidhjen e tyre ta bëjnë publike vëmendja e të gjithë mediave e portaleve do jetë vetëm tek ta dhe gjithë dimrit do flitet vetëm për ta."

Të fundit