Flash News

POLITIKOFF

Oscars 2024/ Çfarë veshën yjet në Hollywood

Oscars 2024/ Çfarë veshën yjet në Hollywood

Moda është po aq e rëndësishme sa filmat në Oscars dhe yjet shkëlqyen teksa kalonin në tapetin e kuq përpara ndarjes së çmimeve të rëndësishme të dielën në Hollywood.

Emma Stone ishte ndër të veshurat më bukur me një fustan me ngjyrë të çelët të Louis Vuitton. Më vonë ajo u emërua edhe aktorja më e mirë për “Poor Things”.

Oscars 2024/ Çfarë veshën yjet në Hollywood

Margot Robbie nuk u nominua për rolin e saj në Barbie, por ajo ishte një nga fitueset e modës me një fustan Versace me temina të zeza.

Oscars 2024/ Çfarë veshën yjet në Hollywood

Kolegu i saj, Ryan Gosling solli pak ‘Kenergy’ në një veshje klasike të zezë me zbukurim argjendi me shkëlqim.

Oscars 2024/ Çfarë veshën yjet në Hollywood

Billie Eilish mbante një xhaketë Chanel, çorape të gjata dhe këpucë Mary Jane me taka.

Oscars 2024/ Çfarë veshën yjet në HollywoodOscars 2024/ Çfarë veshën yjet në HollywoodOscars 2024/ Çfarë veshën yjet në Hollywood

 

Të fundit