Flash News

POLITIKOFF

Pak muaj pas fejesës së tyre, i dashuri i Becky G Sebastian Lletget kërkon falje pas akuzave për tradhti

Pak muaj pas fejesës së tyre, i dashuri i Becky G Sebastian Lletget

Sebastian Lletget i ka kërkuar falje publike të fejuarës së tij, këngëtares Becky G., mes spekulimeve se ai nuk ishte besnik. Ylli i futbollit ka postuar një deklaratë të gjatë në llogarinë e tij të verifikuar në Instagram, duke shkruar:

"Si atlet jam përpjekur gjithmonë ta mbaj veten në një standard më të lartë, duke njohur bekimet dhe privilegjet në karrierën time. Unë e di në zemrën time që nuk mund të kisha arritur shumë nga rritja ime personale dhe profesionale, e lëre më të lundroja sfidat në jetën time pa dashurinë dhe mbështetjen e Becky-t pranë meje. Megjithatë pas këtij bollëku, ekziston një realitet që e kam fshehur nga të gjithë rreth meje."

Lletget vazhdoi të shkruante se ai ka luftuar me traumën personale dhe ankthin akut të shoqëruar nga mohimi im, krenaria dhe vendimet e këqija. Deklarata vazhdon:

"Gjatë javëve të fundit, gjatë një momenti për të cilin jam penduar thellë, një gabim 10-minutësh në gjykim rezultoi në një komplot zhvatjeje. Meqenëse ky person nuk mori atë që donte, tani është bërë një spektakël publik i mediave sociale i mbushur me më shumë gënjeshtra se çdo të vërtetë dhe postime të rreme që synojnë dashurinë e jetës sime, të vetmin person që nuk duhet ta marr kurrë si të mirëqenë apo ta vë. rrezik. Do të përkushtohem në një program të mirëqenies mendore për të punuar në pjesët e mia që kanë nevojë thellësisht për shërim."

Lletget gjithashtu i kërkoi falje Becky G., më e njohur për hitin e saj, “Mamiii”.

"Për Becky-n, ti ke qenë drita e jetës sime, forca ime, e cila më ke treguar gjithmonë dashuri të pakushtëzuar. Në vend që ta nderoj atë dashuri çdo ditë, kam bërë të kundërtën, duke ju lënduar dhe duke mos respektuar të vetmin person që e dua më shumë se çdo gjë. Më vjen shumë keq dhe e di që duhet të bëj gjithçka që duhet për të rifituar besimin dhe dashurinë që meritoni."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sebastian Lletget ⚽️ (@theylovedaboy)

Të fundit