POLITIKOFF

Paralajmërimi i Meri Shehut për shenjat e horoskopit: Vendosni për jetën ose karrierën

Paralajmërimi i Meri Shehut për shenjat e horoskopit: Vendosni

E Shtune dhe e Diele, keto dite bujaria dhe dhenia me gjithe shpirt behet me kujdes dhe kontroll dhe aty ku ka me shume prioritet. Ne jeten normale mund te kemi ndikim ne alkool, ilace dhe kujdes nga sportet e detit. Ne jeten personale do kete romantizem por kujdes ku do investoni ne ke marredhenie.

Dashi: Nje zhgenjim ne lidhje me punen ose nje takim romantik po qe nuk do kete ecuri te metejshme dhe do ngelet aty duke ju sjell trishtim. Kujdes ne investime qe lidhen me punen

Demi: Nje zhgenjim direkt ne jeten erotike, e cila do ndikohet nga nje person qe ka te beje me shoqerine tuaj dhe qe do nderhyj qe ju te beni zgjedhjen e gabuar. Dikush do ju coj ne nje vend qe do zhgenjeheni

Binjaket: Cdo gje qe lidhet me karrieren tuaj kete periudhe do jete nje manipulim apo nje oferte qe ju sjell nje zhgenjim total. Kujdes me shitblerje e pasurive te patundshme dhe ndryshimin e punes apo nje martese

Gaforrja: Punet e vogla do marrin nje drejtim pozitiv dhe ne momentin qe do kerkoni te kaperceni pertej detit aty do fillojne zhgenjimet e medha. Kujdes udhetimet

Luani: Nje propozim ne ceshtjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur per te qene i vertet. Do jete nje kurth ne te cilin po rate e veshtire se ja dilni dot

Virgjeresha: Sot do ju ofrojne nje propozim bashkepunimi apo martese ne thelb te se ciles ka shume manipulim, paqartesi dhe mjegullnaje. Ju do bini ne enderrim te thelle jashte realitetit komplet

Peshorja: Nje prapaskene ne lidhje me jeten personale mund te behet nje pike e dobet ne lidhje me punen tuaj. Gjithsesi ju pret nje fundjave shume romantike me takime te fshehta

Akrepi: Duhet te shikoni me shume punen tuaj dhe llogarite tuaja duke mos u ndikuar ne aspektin erotik per te shpenzuar apo udhetuar drejt nje te dashuri apo te dashure

Shigjetari: Merruni me formalitetet e karrieres dhe publicitetit tuaj. Ose vendosni per jeten tuaj personale per nje lidhje, por qe ne kushtet ku jetoni mund te dal nje zhgenjim

Bricjapi: Pritshmerite tuaja do jene shume te medha, por realisht ajo qe do vij do jete konkrete jo thjesht ajo ca keni enderruar ju por ajo cka mund te jetohet

Ujori: Ne kulmin e kerkimit te dashurise se punes dhe te fitimit te madh ne te njejten kohe. Por keto jane kontradiktore pasi punen do ta doni sinqerisht kurse fitimet i doni me manipulim

Peshqit: Keni mundesi te rregullimit te marrdhenieve por asnjehere nuk do futeni dot ne boten dhe shpirtin e dikujt qe ju ka perjashtuar per fajin tuaj.

 

Ditari politik

Të fundit