Flash News

POLITIKOFF

Partneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën dykrenore

Partneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën dykrenore

Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta, janë kthyer në një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar dhe shumë të komentuar.

Usta e shoqëron dhe e mbështet kudo Gentën dhe ajo që vlen për t`u theksuar është se i dashuri i Gentës është përshtatur shpejt dhe shumë me kulturën tonë e ka treguar se sa shumë e do Shqipërinë.

Së fundmi, Genta ka zbuluar një detaj shumë interesant lidhur me Ustën. Gjatë një darke me njerëzit e tyre të afërt në Turqi, Usta ka zbuluar se ka bërë tatuazh në krahë shqiponjën dykrenore. Genta ka publikuar një video, në të cilën Usta tregon krahun e tij dhe shihet e gdhendur shqiponja.

Partneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën dykrenorePartneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën dykrenore

Ditari politik

Të fundit