Flash News

POLITIKOFF

Pas 1 viti mungesë, rikthehet "Kënga Magjike", cilët janë artistët "BIG" që do marrin pjesë

Pas 1 viti mungesë, rikthehet "Kënga Magjike", cilët

Një vit pas mungesës, do të rikthehet këtë mars në "Kënga Magjike". Faza e parë prezantuese do të jetë tek "E diela shqiptare" dhe sot, producenti Ardit Gjebrea na njohu me listën e artistëve BIG që do të marrin pjesë këtë vit në festival.

Alban Ramosaj

Ardit Stafa & Salije Bajrami

Eneda Tarifa

Enxhi Kumria

Era Rusi

Erik Lloshi

Eva Alikaj & Çlirim Denaj

Fifi & Bruno

Fitnete Tuda & Don Duli

Gerta Mahmutaj

Julian Lekocaj

Klajdi Haruni & Flori Mumajesi

Krusita

Lindita

Lorenc Hasrama

Marjona Metohu

Marsela Çibukaj

Orgesa Zaimi

Semi Jaupaj

Soni Malaj

Xhesika Polo & Klint Çollaku

Xhon Jesku

Aurel Thëllimi

Eltina Minarolli & Dea Strica

Finalja e festivalit pritet të mbahet më 29 maj.

Të fundit