Flash News

POLITIKOFF

Pas 15 vitesh bashkë, martohen këngëtarja dhe muzikanti italian

Pas 15 vitesh bashkë, martohen këngëtarja dhe muzikanti italian

Këngëtarja e njohur italiane Fiorella Mannoia është martuar me partnerin historik Carlo Di Francesco, 41 vjeç.

Fotot e që ka postuar i përshkruan shumë thjeshtë teksa shkruan:

“Pas 15 vjetësh. Epo ... po.”

Pas 15 vitesh bashkë, martohen këngëtarja dhe muzikanti italian

Dy artistët janë bashkë prej 15 vjetësh dhe pas shumë vitesh së bashku ata morën edhe hapin e madh.

Prej disa javësh lajmi i dasmës së çiftit kishte bërë xhiron e internetit, ndërsa Mannoia e konfirmoi duke postuar fotot e dasmës në një moment të papritur.

Ditari politik

Të fundit