Flash News

POLITIKOFF

Pas 19 vjetësh, Sean Paul thyen heshtjen për 'aferën' e tij me Beyonce-n

Pas 19 vjetësh, Sean Paul thyen heshtjen për 'aferën' e

“Baby Boy” dueti i Beyonce dhe Sean Paul, i paraqitur në albumin solo debutues të Beyoncé, Dangerously in Love, ishte kënga e verës kur u publikua në vitin 2003. Ky hit ndezi thashethemet për romancë mes dy bashkëpunëtorëve – pavarësisht faktit se Beyoncé tashmë ishte në lidhje me bashkëshortin e tanishëm, reperin Jay Z.

Në një intervistë të re me “The Daily Beast”, Sean foli për spekulimet dhe mbylli pretendimet se ai dhe Beyonce kishin diçka më shumë se një marrëdhënie pune. “Nah! Do të doja ta bëja!” tha ai, kur u pyet nëse ata u lidhën gjatë asaj epoke. “Ajo është e bukur”.

Pas 19 vjetësh, Sean Paul thyen heshtjen për 'aferën' e

Në fakt, Sean tha se ata “e performuan këngën vetëm tre herë së bashku”.

“Ajo pati disa hite por ne nuk u shoqëruam me të vërtetë,” tha muzikanti. “Gjithmonë e kam admiruar muzikën e saj dhe ajo është e bukur. Kështu që, kur dëgjova se Beyoncé po dilte e vetme dhe donte që unë të bëja një këngë, u ndjeva si ‘Hell f–king yeah’.”

Megjithatë, Sean pavarësisht thashethemeve për romancë nuk është penduar që ka bashkëpunuar me Beyoncé.

“Ishte një këngë e madhe, e majme, seksi”, tha ai, duke shtuar se edhe pse të dy performuan vetëm disa herë së bashku, ata arritën të krijonin një “video seksi, këngë seksi dhe shumë thashetheme seksi”.

Të fundit