Flash News

POLITIKOFF

Pas 9 muajsh lidhje, Kim Kardashian dhe Pete Davidson i japin fund marrëdhënies së tyre

Pas 9 muajsh lidhje, Kim Kardashian dhe Pete Davidson i japin fund

Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë ndarë dhe kanë vendosur të jenë thjesht miq, konfirmoi një burim i afërt me çiftin, ekskluzivisht për  E! News.

Pas 9 muajsh lidhje, Kim Kardashian dhe Pete Davidson i japin fund

Burimet kanë treguar se ndërkohë dyshja ka shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin, por distanca dinamike e zgjatur dhe oraret e tyre të tejmbushura e bënë vërtet të vështirë ruajtjen e kësaj marrëdhënie.

Pas 9 muajsh lidhje, Kim Kardashian dhe Pete Davidson i japin fund

Pere ka punuar një pjesë të verës në Australi teksa ka punuar për filmin Wizards, ndërkohë Kim ka vijuar të rrisë 4 fëmijët e saj, teksa vijojnë procedurat e divorcit me Kanye.

Të fundit