Flash News

POLITIKOFF

Pas 9 vitesh ribashkohen në ekran Mila Kunis dhe Ashton Kutcher

Pas 9 vitesh ribashkohen në ekran Mila Kunis dhe Ashton Kutcher

Çifti Mila Kunis dhe Ashton Kutcher rikthehen bashkë në ekran pas 9 vitesh, pas njohjes në “That ‘70s Show” më 2012-ën ku nisi romanca e tyre.

Por kësaj radhe jo në film por një reklamë të ‘Super Bowl’. ‘Cheetos’ ka publikuar një pjesë të shkurtër të reklamës për produktin e ri ku shfaqet Mila teksa përpiqet të realizojë një monolog. Pastaj në një tjetër reklamë shfaqet Kutcher, duke hapur qesen e produktit të ri të markës së njohur. Në reklamat e shkurtra që janë publikuar deri tani Mila dhe Kutcher nuk janë bashkë, por pritet që të shfaqen tek reklama surprizë që do transmetohet në ndeshjen e madhe të ‘Super Bowl’.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve dhe jetojnë të lumtur dashurinë e tyre larg medias.

Ditari politik

Të fundit