Flash News

POLITIKOFF

Pas akuzave se kopjoi fjalët e Beatrix dhe ia dedikoi Borës, këngëtarja “ironizon” Donaldin

Pas akuzave se kopjoi fjalët e Beatrix dhe ia dedikoi Borës,

Beatrix në tekstin e këngës “Faj” dedikuar Donaldit thoshte ndër rrshta “Sy në sy pa fjalë po më kupton”.

Ky i fundit zbuloi një rresht nga kënga e re që do të publikojë, i cili thotë: “Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë…”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???? ARTIST (@donaldveshaj)

Por pasi fansat shpërthyen duke e quajtur kopjac, edhe Beatrix nuk ka qëndruar pa reaguar.

Në një status në Twitter, të publikuar pas postimit të Donaldit, Beatrix shkruan: “Do pak sultjash/hashure se është recetë origjinale të paktën”, shoqëruar me dy emoji.

Pas akuzave se kopjoi fjalët e Beatrix dhe ia dedikoi Borës,

Të fundit