POLITIKOFF

Pas Eurovizionit, Anxhela Peristeri vjen me projektin e saj të ri

Pas Eurovizionit, Anxhela Peristeri vjen me projektin e saj të ri

Anxhela Peristeri pasi përfaqësoi Shqipërinë në "Eurovizion 2021" është rikthyer në rutinën e saj të përditshme dhe ka publikuar projektin e saj të ri.

Anxhela ka publikuar këngën e saj të re me titullin "Nuk më doje" që shoqërohet me videoklip.

Kjo baladë dashurie në fakt ka qenë gati që para Eurovizionit dhe sipas Anxhelës në intervistat që ka dhënë më parë, çdo gjë ka qenë gatim vetëm do të publikohej.  

Të fundit