Flash News

POLITIKOFF

Pas njoftimit të 'shtatzënisë' dhe 'baby-shower', reperi 'lind' albumin e tij

Pas njoftimit të 'shtatzënisë' dhe

Disa ditë më parë, reperi  Lil Nas X çuditi jo pak opinioni publik kur pozoi me barkun e rrumbullakosur. Në fakt, e gjitha kjo ishte një taktikë marketingu nga ana e tij për të marrë vëmendje maksimale për albumin e tij të ri muzikor.

Pavarësisht se u kritikua shumë, reperi madje organizoi dhe një "baby-shower" (festa e pritjes së bebit) për pritjen e albumit.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MONTERO (@lilnasx)

Me videon " lindjes", reperi i ka dhënë fund gjithë "lojës së tij të marketingut" duke publikuar kështu dhe albumin.  Repri ka publikuar videon nga "salla e lindjes" e improvizuar dhe krahas shkruan:

"Bebi Montero erdhi. Albumi Montero është publikuar."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MONTERO (@lilnasx)

Të fundit