Flash News

POLITIKOFF

Pas sherrit viral, Princ Leka shfaqet duke festuar ditëlindjen me vajzën

Pas sherrit viral, Princ Leka shfaqet duke festuar ditëlindjen me

Princ Leka festoi dje ditëlindjen e tij dhe në festën e 42-vjetorit ka qenë edhe vajza e tij, Geraldina.

Pamjet nga festa i ka publikuar vetë princi teksa tregon momentin kur fryn qirinjtë dhe shkruan: “I bekuar me dashurinë dhe harenë e shpirtit të saj në ditëlindjen time”.

Kujtojmë se çifti mbretëror ishte në qendër të vëmendjes për shkak të ngjarjeve të fundit të ndodhura mes tyre dhe babait të Elias, Gjergj Zaharia.

Vetëm disa ditë më parë, ishte edhe gjyqi i tyre, ku sipas vendimit, Gjergj Zaharia do të qëndrojë 100 metra larg Princit dhe ambienteve të Oborrit Mbretëror për 1 vit. Seanca e radhës u shty për në 27 mars.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HRH Crown Prince Leka (@princleka)

Të fundit