Flash News

POLITIKOFF

Pas shuplakës së famshme në “Oscar”, Will Smith shfaqet për herë të parë në publik bashkëshorten

Pas shuplakës së famshme në “Oscar”, Will Smith

Will dhe Jada u shfaqën së bashku në publik për herë të parë që nga skandali i Oscars.

Pas shuplakës së famshme në “Oscar”, Will Smith

Ata u panë duke u larguar nga Nobu në Malibu dhe Will ecta pak përpara Jadës i veshur me një veshje casual dhe një kapele.

Pas shuplakës së famshme në “Oscar”, Will Smith

Në foto dukej sikur ajo i kishte kapur dorën bashkëshortit të saj, por në fakt ajo e kishte kapur atë nga rrobat e tij.

Të fundit