Flash News

POLITIKOFF

Pas videos duke puthur një burrë, Taylor Swift ndahet nga Matty Healy

Pas videos duke puthur një burrë, Taylor Swift ndahet nga Matty Healy

Taylor Swift dhe Matty Healy duket se u ndanë pas një muaji lidhje, fill pas qarkullimit të lajmit se Healy puthi një roje sigurie në Danimarkë.

Burime të afërta të çiftit u shpreh se ata janë shumë të zënë me punët e tyre dhe e kuptuan se në të vërtetë nuk janë për njeri-tjetrin:

“Taylor dhe Matty u ndanë. Ata të dy janë jashtëzakonisht të zënë dhe e kuptuan se nuk janë vërtet për njëri-tjetrin. Miqtë e Taylor-it duan atë që është më e mira për të dhe nuk janë të shokuar që marrëdhënia e tyre përfundoi.”- shprehet burimi.

Thashethemet për lidhjen e tyre nisën që kur ata shiheshin vazhdimisht bashkë nqë fillim të majit, ku ai e shoqëronte edhe në shfaqje të ndryshme të turneut të saj.
Paparacët i panë së bashku  edhe në studion e regjistrimit të “Electric Lady”, duke shëmbyer puthje.

Të fundit