Flash News

POLITIKOFF

Pas zërave se është në një lidhje me Kledi Hysën, Evi Reçi reagon për herë të parë

Pas zërave se është në një lidhje me Kledi Hysën,

Evi Reçi dhe ish-banori i “BBVIP”, Kledi Hysa janë përfolur prej kohësh për një romancë së bashku.

Së fundmi Evi nuk ka nguruar aspak për të dhënë përgjigjen e saj duke lënë të nënkuptohet se mbase mes tyre ka me të vërtetë diçka.

“Më pëlqyen se thoshin është rastësia, por është e vërtetë. Epo rastësia është mbreti i botës. Kaq kam për të thënë”-tha ajo.

Të fundit