Flash News

POLITIKOFF

Pedro Pascal rikujton momentin më të sikletshëm që ka përjetuar me fansat e tij

Pedro Pascal rikujton momentin më të sikletshëm që ka

Kur bëhet fjalë për ndërveprimet e çuditshme të fansave, Pedro Pascal fiton. Gjatë tryezës së rrumbullakët me The Hollywood Reporter, Pascal pati një bisedë me Jeff Bridges, Kieran Culkin, Damson Idris, Michael Imperioli dhe Evan Peters.

Talk u kthye në disa takime interesante me shikuesit e emisioneve të tyre. Pascal tregoi se për shkak të mënyrës se si vdiq personazhi i tij i “Game of Thrones”, Oberyn Martell. Aktori u shpreh:

"Njerëzit ishin shumë të dashur për të bërë selfie, duke futur gishtin e madh të tyre në sytë e mi. Dhe në fillim, isha aq i zellshëm dhe i lumtur për suksesin e personazhit në shfaqje, saqë do t’i lejoja. Dhe më pas mbaj mend që mora një infeksion të syrit."

Gjatë sezonit të katërt të serialit hit të HBO, personazhi i Pascal-it vritet nga Gregor “The Mountain” Clegane (luajtur nga Hafþór Júlíus Björnsson), i cili nxjerr sytë përpara se të plas kafkën.  Culkin, i cili luan në “Succession”, pasi dëgjoi historinë e Pascal tha:

"Uaa, ke patur shumë besim."

Pascal ka vazhduar me role të tjera të njohura në “The Last of Us” dhe “The Mandalorian”.

Të fundit