Flash News

POLITIKOFF

Për Jennifer Lopez, sekreti i bukurisë qëndron pas produktit që e kemi të gjithë në shtëpi

Për Jennifer Lopez, sekreti i bukurisë qëndron pas produktit

Një nga gratë më të bukura në botë, Jennifer Lopez komentohet shpesh për freskinë që ka dhe po ashtu edhe energjinë.

Këngëtarja e ka mohuar gjithnjë se ajo ka bërë ndërhyrje në fytyrën e saj, megjithatë, teksa prezantonte produktet e saj, J.Lo zbuloi produktin “sekret” i cili bën mrekulli për lëkurën dhe e ka fjalën për vajin e ullirit.

“Mami më ka pas thënë që vaji i ullirit është kura për gjithçka”-tha Lopez.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Ditari politik

Të fundit