Flash News

POLITIKOFF

Për të ngrënë një sanduiç pa vëmendje mediatike, William rezervon nën emrin e një gruaje

Për të ngrënë një sanduiç pa vëmendje

Klientët e restorantit Buetero Bistro në Varshavë u befasuan kur panë Princin William të hynte brenda. Sipas Daily Mail, William ka shijuar një vakt me vlerë më pak se 10 dollarë, ndërsa zgjodhi një sanduiç me mish derri. Trashëgimtari i fronit britanik u fotografua nga një klient i restorantit që ndodhej aty.

Siç shpjegoi një burim për Daily Mail, Princi William, i cili bëri një “vizitë personale sekrete” në Poloni, shkoi në restorant me një grup bashkëpunëtorësh të tij. Ai i pyeti se çfarë po planifikonin dhe u kërkoi të shkonin me ta. Pronari i restorantit tha se nuk e kishte idenë se Princi William ishte i pranishëm, duke shtuar se tavolina ishte rezervuar për një festë ditëlindjeje për një grua të quajtur Daisy. Pronari i restorantit shtoi:

"U shfaq një truprojë dhe më tha se nuk do të kishte festë ditëlindjeje për Daisy dhe më pas Princi William hyri në restorant."

Të fundit