Flash News

POLITIKOFF

Përflitet që Mozzik dhe Kiara janë në një lidhje, moderatorja reagon ashpër në rrjete sociale

Përflitet që Mozzik dhe Kiara janë në një lidhje,

Prej disa ditësh, në rrjetet sociale qarkullon lajmi se moderatorja Kiara Tito dhe repri Mozzik janë në një lidhje dashurie. Pas këtij lajmi, duket se vetë moderatorja është acaruar dhe ka reaguar ashpër përmes një postimi në Instastory.  

Në një postim në Instagramin e saj, Kiara sqaron se i kanë nisur disa foto për të cilat aludohet se mund të jetë ajo. Duke mohuar këto hamendësime Kiara kërkon që para se të postohen të tilla lajme, të verifikohen rrethanat.

“Nuk jam unë personi në foto dhe përpara se të bëni lajme, ju lutem vërtetojini rrethanat”,- shkruan Kiara pas fotove të postuara në rrjet.

Përflitet që Mozzik dhe Kiara janë në një lidhje,

Të fundit