Flash News

POLITIKOFF

Përflitet se Chris Rock dhe aktorja e njohur janë në një lidhje dashurie

Përflitet se Chris Rock dhe aktorja e njohur janë në një

Mediat po flasin sërish për Chris Rock, por kësaj radhe për jetën e tij sentimentale dhe jo për shuplakën e famshme të "Oscar-it".

Përflitet se komediani i njohur është në lidhje dashurie me Lake Bell. Në fotot ekskluzive të siguruara nga Page Six, dyshja u panë duke u larguar nga një darkë në Kaliforni, të shtunën mbrëma.

Përflitet se Chris Rock dhe aktorja e njohur janë në një

Sipas dëshmitarëve Rock dhe Bell ishin kapur për dore teksa po dilnin nga restoranti luksoz italian, por menjëherë e lanë njëri-tjetrin kur panë fotografët.

Përflitet se Chris Rock dhe aktorja e njohur janë në një

Kjo nuk është hera e pare që dyshja shihen së bashku pasi edhe para disa javësh u fotografuan së bashku në Busch Stadium në St. Louis për një lojë Cardinals.

Përflitet se Chris Rock dhe aktorja e njohur janë në një

Të fundit