Flash News

POLITIKOFF

Përmend në këngën e tij Kobe Bryant, Vanessa irritohet me reperin Meek Mill

Përmend në këngën e tij Kobe Bryant, Vanessa irritohet me

Vanessa Bryant ëshë bashkëshortja e basketbollistit legjendar Kobe Bryant, i cili ndërroi jetë vitin që lamë pas bashkë me të bijën në një aksident tragjik me helikopter.

Rep-artisti i njohur, Meek Mill, i ka dedikuar një pjesë të tekstit të këngës së tij më të re basketbollistit Kobe Bryanti, por si duket e gjitha kjo nuk i ka ardhur mirë bashkëshortes se Kpobe-s, Vanessa-s.

“Nëse ndonjëherë është e nevojshme, do të hidhem nga helikopteri, duke u bërë tjetër Kobe”, - thotë ndër të tjera reperi në këngë.

Ndërsa Vanessa ka reaguar përmes një postimi në Instastory, teksa shkruan:

“I dashur Meek Mill. Mendoj se ky tekst është ekstremisht intensiv dhe mos-respektues. Nuk di shumë rreth muzikës tënde, por mendoj që mund të bësh më mirë.”

Përmend në këngën e tij Kobe Bryant, Vanessa irritohet me

Ditari politik

Të fundit