Flash News

POLITIKOFF

"Përplasje" në distancë mes Arjan Konomit dhe Blendi Salajt, aryseja BBV

"Përplasje" në distancë mes Arjan Konomit dhe Blendi

Ditët e fundit ka pasur një përplasje në distancë mes Blendi Salajt dhe Arjan Konomit. E shkak është bërë roli i opinionistit në "Big Brother". E gjitha filloi pasi Arjani kritikoi Zhaklinën duke u quajtur "pseudo-opinioniste" mes të tjerash, teksa mori përgjigje edhe nga Zhaku.  Teksa komentonte përplasjen e tyre, Blendi u shpreh për Arjanin se e ka ëndërr të jetë opinionist në “Big Brother VIP”. 

Arjan Konomi ka postuar një video ku tregon arsyen përse nuk e ka pranuar pozicionin e opinionistit, si dhe i kundërpërgjigjet Blendit. 

Ky tipi ka qenë opinionist disa vite pas meje dhe pasi e çoi grop, më rrithirën edhe një herë mua për të qenë opinionist”, tha Arjani ndër të tjera. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

Gjithashtu ai tregoi se në startimet e BBV, ka marrë ftesën për të qenë në rolin e opinionistit, mirëpo e ka refuzuar pasi paga që merr në “Për’puthen” është shumë herë më e lartë se ajo e BBV.

Të fundit