Flash News

POLITIKOFF

“Po del gore”, debat i ashpër mes Alketa Vejsiut dhe Robert Aliajt

“Po del gore”, debat i ashpër mes Alketa Vejsiut dhe Robert

Alketa Vejsiu dhe Robert Aliaj janë përplasur me tone të ashpra në "Love Story 2", duke i ngritur dhe zërin njëri-tjetrit. Shkak për debatin është bërë një fjale e Robert Aliajt kundër Danielës, të cilës i tha që është histerike dhe po del keq duke folur në çdo vend.

Roberti i tha konkurrentes:

"Po del një gore, po del gore."

Kjo gjë ka acaruar moderatoren Alketa Vejsiu e cila ka dalë pro Danielës dhe i është kthyer Robertit teksa i thotë:

"Mos e banalizoni tani. Argumentin zgjidhe me fjalët e duhura, jo me fjalët që i thua një vajze. Nuk mund t’ja thuash atë fjalë një vajze."

Diskutimi ka vazhduar me tone të ashpra.

Të fundit