Flash News

POLITIKOFF

“Po ju lexoj”/ Kë po ironizon Arbana Osmani?

“Po ju lexoj”/ Kë po ironizon Arbana Osmani?

Ka disa kohë që qarkullon lajmi se Arbana Osmani mund të mos jetë prezantuesja e reality show-t Big Brother VIP. Kjo gjë ka sjellë një konflikt të vogël mes dy moderatoreve Bora Zemani dhe Arbana Osmani.

E pyetur mbi këtë çështje “Thua do më shkonte? Si mendon ti? Do doja të dija mendimin e të tjerëve, prandaj po të pyes, le ta vendosë publiku më mirë. Gjithmonë publiku…”, u shpreh Bora.

Ndërsa Arbana ka vendosi të ironizonte përgjigjen e Borës me një insta story ku shkruante “Po qe se nuk postoj, dijeni se o kam pas punë, ose kam pasur shumë punë. Por, po ju lexoj”, duke dhënë kështu mesazhin se ajo nuk ka hequr dorë nga prezantimi i shfaqjes reality.”

“Po ju lexoj”/ Kë po ironizon Arbana Osmani?

Të fundit