Flash News

POLITIKOFF

Pra, dyshimet qenkan të vërteta. Selena Gomez dhe Zayn Malik po përjetojnë një romancë

Pra, dyshimet qenkan të vërteta. Selena Gomez dhe Zayn Malik po

Ditët e fundit po përflitet se këngëtarja e njohur Selena Gomez është në një lidhje me këngëtarin Zayn Malik. Deri më tani asgjë nuk është konfirmuar nga artistët por së fundmi Gomez është parë me një grua që është shumë e afërt me Zayn. Këngëtarja e “Fetish” u pa duke ecur pranë asistentes personale të Zayn, Taryn Zimmerman, në New York. Kjo vjen vetëm disa ditë përpara se ylli i “Only Murders In The Building” të shihej në një takim sekret me Malik.

Fotot e daljes së tyre ende nuk janë shfaqur. Përveç kësaj, E! News ka kontaktuar me përfaqësuesit e Selenës dhe Zayn për koment dhe nuk ka marrë përgjigje. Kujtojmë se në vitin 2013, Selena-s iu kërkua të tregonte se cilin anëtar të One Direction do të zgjidhte për një puthje. Përgjigja e saj? “Zayn,” tha ajo duke qeshur. Në të njëjtin vit, ajo e quajti atë anëtarin e saj të preferuar të grupit të djemve, duke i thënë Capital FM se kjo ndodh sepse ai është i lezetshëm.

Pra, dyshimet qenkan të vërteta. Selena Gomez dhe Zayn Malik po

Të fundit