Flash News

POLITIKOFF

Prej dy vitesh nuk arritën të kishin një marrëveshje për rritjen e djalit, Adele divorcohet me Simone

Prej dy vitesh nuk arritën të kishin një marrëveshje

Në vitin 2019, Adele dhe Simone i dhanë fund marrëdhënies së tyre dhe më në fund, kanë arritur që pas dy vitesh të dakordësojnë të detyrat e tyre si prind lidhur me djalin.

Prej dy vitesh nuk arritën të kishin një marrëveshje

Përmes një deklarate, përfaqësuesi i këngëtares tha: “Adele dhe partneri i saj janë ndarë. Ata janë të përkushtuar për të rritur djalin e tyre së bashku me dashuri”. 

Prej dy vitesh nuk arritën të kishin një marrëveshje

Ata paraqitën kushtet e zgjidhjes së divorcit prej 140 milion £ (190 milion dollarë) në gjykatë të premten, më 15 janar, për të ndarë kështu detyrat prindërore të tyre.

Këngëtarja Adele filloi të dilte me Simon në vitin 2011 dhe në tetor të 2012-ës ata u bënë prindër të djalin e tyre Angelo Adkins, i cili tani është tetë vjeç.

Ish-çifti u celebruan në vitin 2016 dhe Adele e pranoi këtë fakt në ‘Grammy 2017’.

Së fundmi është përfolur se Adele po njihet me reperin britanik Skepta.

Ditari politik

Të fundit