Flash News

POLITIKOFF

Prej kohësh e shkëputur nga ekrani dhe pasarelat, Zana Krasniqi publikon për herë të parë videon me 4 fëmijët

Prej kohësh e shkëputur nga ekrani dhe pasarelat, Zana Krasniqi

Zana Krasniqi, më e bukura e Kosovës e shpallur Miss në vitin 2008  është bërë mami për herë të katërt vetëm disa kohë më parë.

Shumë aktoreve para disa vitesh, ajo ka kohë që është zhdukur nga jeta publike dhe lajmin që kishte sjellë në jetë një tjetër fëmijë e zbuluan mediat në fakt.

Zana ka publikuar dje për herë të parë në Instagram një video me katër fëmijët.

“Mami i ëngjëjve të vegjël. Ju dua bebet e mia
”-shkruan Zana duke uruar Ditën e Nënave.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @zanakrasniqi

Të fundit