Flash News

POLITIKOFF

­Prej kohësh "të ftohtë" dhe të distancuar, Ledri dhe Ghetto Geasy takohen bashkë pas shumë vitesh

­Prej kohësh "të ftohtë" dhe të distancuar,

Është publikuar një video ku shihen Ledri dhe Ghetto Geasy në një lokal në shoqërinë e njëri tjetrit. Kjo dëshmon se dyshja kanë marrë një hap për të rikuperuar raportin e tyre.

Ledri Vula fillimisht ishte pjesë e labelit “Baba Records” i cili më vonë mori emrin “Babastars”. Deklarata se do të hiqte dorë përfundimisht nga muzika në vitin 2012 bëri bujë për shkëputjen e papritur nga muzika dhe labelit dhe që atëherë duket se marrdhënia mes Ledrit dhe Ghetto Geasy-t ka qenë e ftohtë dhe e tërhequr.

Shihni më poshtë videon:

Të fundit