Flash News

POLITIKOFF

Presidentja e Komisionit Europian von der Leyen bëhet gjyshe për herë të parë

Presidentja e Komisionit Europian von der Leyen bëhet gjyshe për

Ursula von der Leyen, Presidente e Komisionit Evropian, njoftoi përmes një postimi në faqen e saj në Instagram se ishte bërë gjyshe për herë të parë.

#ProudGrandma (gjyshe krenare) shkruan presidentja e Komisionit Evropian në një foto të saj dhe mbesës së saj dhe e përshkruan atë si një "moment magjik".

Von der Leyen nuk bëri të ditur emrin e fëmijës, datën e saktë të lindjes ose emrin e prindërve. Ajo pranoi vetëm se ishte mbesë.

Ajo shkroi: “Herën e parë që përqafoni mbesën tuaj është një nga ato momentet. E gjithë kjo i bën sytë e njerëzve të ndritshëm dhe ju kujton gjërat me të vërtetë të rëndësishme në jetë ".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ursula von der Leyen (@ursulavonderleyen)

Të fundit