Flash News

POLITIKOFF

Princ Leka me pushime në Brezovicë me të dashurën e re

Princ Leka me pushime në Brezovicë me të dashurën e re

Princ Leka dhe Blerta të cilët po përfilitet se janë në një lidhje kanë kaluar disa ditë pushime në Brezovicë. Ata kanë publikuar të dy foto duke bërë ski nga Brezovica.

Ky hap në lidhjen e tyre është marrë nga ndjekësit si një konfirmin edhe pse presin një reagim më romantik nga dyshja.

Kujtojmë se kjo romancë e Princit nisi pas divorcit me aktoren Elia Zaharia, me të cilën ka edhe vajzën 3-vjeçare, Geraldina.

Të fundit