Flash News

POLITIKOFF

Priyanka Chopra tregon se regjisori kërkoi të shihte të brendshmet e saj, duke e bërë atë të hiqte dorë nga puna

Priyanka Chopra tregon se regjisori kërkoi të shihte të

Priyanka Chopra po reflekton mbi kohën e saj si aktore, duke detajuar një moment ku ajo ndjeu se kufijtë e saj ishin kapërcyer. Me origjinë nga India, karriera e Chopra u përshpejtua pasi fitoi konkursin Miss World 2000. Ajo filloi të luante në filmat e Bollywood-it dhe u punësua për të punuar me një regjisor që nuk e njihte. “Kjo mund të ketë qenë 2002 ose ’03,” tha ajo për The Zoe Report. Ajo shpjegoi për karakterin e saj:

"Unë jam e fshehtë, po josh djalin padyshim që kjo është ajo që bëjnë vajzat kur janë të fshehta. Por unë jam duke e joshur djalin dhe ju duhet të hiqni një pjesë të rrobave [nga një herë]. Doja të ngjitesha."

"Jo, më duhet të shoh të brendshmet e saj. Përndryshe pse po vjen dikush ta shikojë këtë film?"

Chopra rrëfeu duke kujtuar momentin:

“Ai nuk ma tha mua. Ai ia tha stilistes para meje. Ishte një moment kaq çnjerëzor. Ishte një ndjenjë e, “Unë nuk jam asgjë tjetër jashtë mënyrës se si mund të përdorem, arti im nuk është i rëndësishëm, ajo që kontribuoj nuk është e rëndësishme.

Chopra tha se ajo vazhdoi të punojë për dy ditë të tjera, duke u larguar përfundimisht nga projekti. E mbështetur nga babai i saj i ndjerë, Chopra zgjodhi t’i kthejë ekipit të prodhimit gjithçka që ishte shpenzuar më parë për xhirimet. 40-vjeçarja tha për regjisorin:

"Unë thjesht nuk mund ta shikoja atë çdo ditë."

Disa vite më vonë, Chopra përfundimisht do të kalonte nga Bollywood në Hollywood, një lëvizje që ajo thotë se ishte sfiduese. Ajo tani është e martuar me muzikantin Nick Jonas. Të dy kanë një vajzë, Malti, 1 vjeç. Sot, Chopra është një nga aktoret indiane më të paguara në Hollywood.

Të fundit