Flash News

POLITIKOFF

Projekti i ri i Elvana Gjatës do të publikohet sonte, 1 minutë para mesnate

Projekti i ri i Elvana Gjatës do të publikohet sonte, 1 minutë

Pas albumit të saj që e publikoi disa javë më parë, Elvana Gjata do të publikojë sonte projektin e saj më të ri, këngën "Loti"

Gjatë këtyre ditëve, Elvana ka publikuar disa foto të ndryshme, të realizuara në mënyrë profesionale, të cilat mesa duket janë të shkëputura nga klipi, por ende nuk dihet asnjë detaj lidhur me detajet e këngës.

Kënga dhe klipi do të publikohen sonte 1 minutë para mesnate, pra në 23:59.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Të fundit