Flash News

POLITIKOFF

Projekti i ri muzikor i Hekuran Krasniqit këtë vit nis me një bashkëpunim

Projekti i ri muzikor i Hekuran Krasniqit këtë vit nis me një

Hekuran Krasniqi e ka nisur vitin 2021 me një bashkëpunim dhe një klip të ri që e ka publikuar në kanalin e tij zyrtar në Youtube.

"Një shancë" titullohet kënga që Krasniqi ka publikuar në bashkëpunim me Anitën. Një baladë e ndjerë - këngë dashurie, që i përshtatet dhe sezonit.

Fansat e Hekuran Krasniqit e kanë pëlqyer këngën duke e komentuar pozitivisht në Youtube dhe pse ka vetëm pak orë që është publikuar.

Ditari politik

Të fundit