Flash News

POLITIKOFF

Pse Leonardo DiCaprio mungoi në Oscars 2024!?

Pse Leonardo DiCaprio mungoi në Oscars 2024!?

Është zbuluar arsyeja pse Leonardo DiCaprio ka munguar në Oscars 2024

Një burim shpjegoi për E! News që Leonardo u detyrua të anashkalonte teksa po xhironte Paul Thomas Anderson të ri në të njëjtën ditë.

Leo ka bërë xhirime për javë të tëra për këtë projekt dhe mbase nuk i ka premtuar koha.

Nuk dimë ende shumë për filmin, por thuhet se do të zhvillohet në kohën moderne.

 

 

Të fundit