POLITIKOFF

Pse u fshi komenti i Beatrix nga fotoja e Bora Zemanit?

Pse u fshi komenti i Beatrix nga fotoja e Bora Zemanit?

Beatrix po lidhet me Donaldin, i cili i kishte dhënë shpresë Bpra Zemanit, e cila po e priste jashtë - kjo është një nga temat më të diskutuara të momentit dhe në rrjet ka shpërthyer një urrejtje për Donaldin dhe Beatrxin por nga ana tjetër një dashuri e madhe për Borën.

Para se Beatrix të futej në shtëpinë e BBV, ajo ka komentuar në foton e Borës, momentin kur ndodhi puthja e shumëpërfolur mes Borës dhe Donaldit.

“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh! Me zemër në dorë dje. I çmenda komshinjtë duke bërtitur. Të dua zemër,"- shkruante ajo në këtë koment.

Ky koment po ashtu la bërë xhiron e rrjetit, gjë për të cilën ka folur edhe vetë Trixa edhe në shtëpi brenda. Por ky koment nuk ekziston më.

Nuk dihet nëse është menaxheri/ja që po merret me faqen e Beatrix personi që e ka fshirë apo vetë Bora Zemani, por miq pranë Borës thonë që Bora nuk ka natyrën që fshin komente apo bën "unfollow".

Të fundit