Flash News

POLITIKOFF

"Pushime gocash", Rudina Dembacaj në Venecia me vajzën e saj dhe të Markut

"Pushime gocash", Rudina Dembacaj në Venecia me vajzën e saj

Rudina Dembacaj ka zgjedhur që të bëjë një udhëtim gocash. Aktorja ndodhet në Venecia dhe është bashkë me vajzën e saj dhe të Markut.

 “Udhëtim gocash. Vajzat e mia”, shkruan Rudina duke treguar se ajo e konsideron Ertën si vajzën e saj.

Edhe më parë aktorja ka rrëfyer se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e bashkëshortit dhe nuk heziton herë pas herë të postojë foto me ta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj)

Të fundit