POLITIKOFF

Rama publikon foton e veçantë me Zahon nga Vunoi

Rama publikon foton e veçantë me Zahon nga Vunoi

Mëngjesin e kësaj të diele, kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto të veçanë ku shfaqet me djalin e vogël, Zahon.

Rama shihet teksa e ka kapur përdore Zahon, teksa i tregon me gisht lapidarin për dëshmorët e fshatit Vuno. "MIRËMËNGJES nga Vunoi" shkruan kreu i qeverisë krahas fotos.

Kujtojmë se Zaho ishte dhe në mitingun përmbyllës të Ramës në Vlorë, ku para qytetarëve shprehur dashurinë e tij për qytetin bregdetar.

Të fundit