POLITIKOFF

Raporti me Borën dhe thashethemet, Atdheu: Nuk jemi më as miq

Raporti me Borën dhe thashethemet, Atdheu: Nuk jemi më as miq

Të martën, gjatë mbrëmjes live të spektaklit të "Big Brother Vip", Antonela tha se ‘molla e sherrit’ midis saj dhe Arjolës është dikush jashtë, dhe ai është Atdheu, ish konkurrent i ‘Përputhen’. Antonela tha se për shkak të Arjolës ajo ka pasur një debat me ish-konkurrentin e ‘Përputhen” dhe se në këtë mes është futur edhe motra e Arjolës.

Arjola tregoi se ka një miqësi me Atdheun që prej 6 vitesh dhe është njohur me të në Kosovë. Ata kanë miqësi familjare. Sot ka qenë i ftuar në Wake Up,  Atdhe Xheravina, i cili tha se Arjola është një mikeshë shumë e mirë e tij dhe se do e mbështesë deri në fund.

“Arjolën e kam shoqe, do e mbështes deri në fund, kur kam ardhur këtu ishte e vetmja që më ka mbështet. Unë për vete e kam mbyll si muhabet këtë diskutim, edhe postet në Instagram që i kam bërë ishin mbështetje për Arjolën, por Antonelën nuk e kam hedh poshtë, as kunj, asgjë. Edhe ajo pjesa e famës , është e përgjithshme, unë nuk e kam përmend emrin e Antonelës asgjëkund. Unë mendoj që është ngatërruar Përputhen me Big Brother, se Antonela kur acarohet vjen një pikë që s’di ça thotë. Në Big Brother nuk do futesha se kam dhe nënën sëmurë, por një natë për sqarim po ”, tha ish-konkurrenti i "Përputhen".

Ndërkohë, lidhur me marrëdhënien me Borën, për të cilën më parë është diskutuar dje se ka pasur një lidhje (thashetheme të cilat vetë Bora i ka mohuar), Atdheu tha se mes tyre nuk ka asgjë, madje nuk janë më as miq.

“Ajo është gocë e bukur dhe rob i mirë, por nuk është që, se të ishte ashtu si thua ti, kisha luftuar, se unë jam në një lidhje dhe cenohet dhe goca tjetër. Me Borën s’jemi miq , asgjë fare”, tha Atdheu.

Në fund Atdheu dha dhe mendimin e tij se kush do e fitojë BB VIP.

“Donaldi është lojtar i fortë, jam fans i tij, është finalist por jo fitues, se Arjola do fitojë”, tha ai.

 

Të fundit