Flash News

POLITIKOFF

"Rejani" i jep fund beqarisë në ditën e saj të lindjes

"Rejani" i jep fund beqarisë në ditën e saj të

Aktorja e njohur turke Ebru Şahin, e cila njihet gjerësisht për rolin e saj si "Rejani" në "Hercai", i ka dhënë fund beqarisë. "Hercai" është transmetuar edhe në vendin tonë, serial i cili në Shqipëri mbante emrin "Rejan".

Gjatë verës së vitit 2020, Ebru nisi historinë e saj të dashurisë me Cedi Osmanin, i cili është lojtar basketbolli dhe luan në NBA dhe siç duket çifti ka vendosur të hedhë hapin e parë drejt martesës.

Çifti i njohur është fejuar me një ceremoni ku të pranishëm kanë qenë vetëm familjarët. Ceremonia e fejesës është vërë në ditën e lindjes së aktores.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ebru Şahin (@rebrusahin)

Të fundit