POLITIKOFF

Reperi amerikan Diddy mban veshur bluzën me portretin e Dafina Zeqirit

Reperi amerikan Diddy mban veshur bluzën me portretin e Dafina Zeqirit

Reperi i famshëm amerikan është shfaqur në një video me bluzën ku është 8 stampuar portreti i Dafina Zeqirit.

Në videon që ka postuar, shihet reperi qe po shijon ditën me familjen dhe fëmijët e tij.

Vetë Dafina e ka vënë re këtë detaj dhe ka ripostuar videon, teksa shkruan: “Cfarë e hëne! Diddy i veshur me një prej bluzave të mia “King”.

"Vetëm fillimi i vitit 2021! Ja ku po ia nisim”- shkruan partneri i Dafinës, Dj Geek.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

 

Ditari politik

Të fundit