Flash News

POLITIKOFF

Rikthehet Isli Islami me një program të ri dhe me Ori Nebijajn

Rikthehet Isli Islami me një program të ri dhe me Ori Nebijajn

Në fillim të sezonit të kaluar televiziv ai u largua nga "Wake UP” të cilin e kishte prezantuar prej vitesh. Moderatori u bë pjesë e “Dancing with the stars”, për disa muaj duke arritur deri në gjysmëfinale.

Isli është rikthyer. Tani ka hapur një llogari të re në rrjetin sociale. Ai është rikthyer edhe te dashuria e tij: radio. Prezantuesi vjen me një emision të ri radiofonik në Radio Travel. Emisioni i quajtur “N’kafe” transmetohet çdo të enjte nga ora 18:00 -20:00.

Dhe gjejeni pak kush ishte e ftuara e parë e tij… Ori Nebijaj. Dyshja ka treguar prej vitesh që kanë një raport shumë të ngushtë që u krijua nga bashkëpunimi i tyrë në “Wake Up”, duke u bërë miq të pandarë. E sigurisht Isli e ka pasur Orin si një ogur të mirë në këtë rrugëtim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Isli Islami (@isli.islami)

Të fundit