Flash News

POLITIKOFF

Rishfaqet motra e Meghan Markle dhe hedh të tjera akuza

Rishfaqet motra e Meghan Markle dhe hedh të tjera akuza

Meghan Markle qëkur publikoi marrëdhënien me Princin harry dhe më pasu kur u martua me të, ka pasur jo vetëm mediat britanike kundër, por edhe familjen e saj - të cilët më parë nuk flisnin me Dukeshën por donin të përfitonin nga vëmendja e saj.

Rishfaqet motra e Meghan Markle dhe hedh të tjera akuza

Por edhe tani që nuk ka më tituj mbretërorë - për është sërish në faqet kryesore të mediave rozë, Meghan "sulmohet" sërish nga e motra, që ka ngritur akuza të reja.

Rishfaqet motra e Meghan Markle dhe hedh të tjera akuza

Gjysmë-motra e Meghan Markle, Samantha Markle, ka publikuar librin e saj, “The Diary of the Princess Pushy's Sister Part 1”, përmes të cilit dëshiron të tregojë të gjitha të vërtetat e saj. Sipas Us Weekly, Samantha akuzon gjysmë-motrën e saj si "nënçmuese dhe kontrolluese" ndaj babait të tyre, Thomas Markle.

Rishfaqet motra e Meghan Markle dhe hedh të tjera akuza

"Pasi gjithçka u tha dhe u bë, unë mësova që familja mbretërore donte të ndihmonte babanë tim në mënyrë që ai të ishte i sigurt, por motra ime e refuzoi këtë gjë," pohoi Samantha. "Unë isha e inatosur me të, por më shumë se gjithçka, mua m’u thye zemra duke ditur se ai mund të kishte qenë komod dhe i sigurt, por motra ime tha ‘jo’."

Ditari politik

Të fundit