Flash News

POLITIKOFF

Rita Ora publikon këngën e re, himn për një kauzë të rëndësishme

Rita Ora publikon këngën e re, himn për një kauzë

Pas një pauze të gjatë, Rita Ora është rikthyer me një këngë të re. Kësaj here ajo përdori artin dhe talentin e saj për të mbështetur barazinë dhe fuqizimin e grave në botë.

Kënga titullohet “Finish Line” dhe me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo shkruan:

“Finish Line ka dalë tani!! ⚡️ Jam shumë e lumtur që jam pjesë e këtij himni që feston barazinë dhe fuqizimin e femrave ???? Që të jemi sa më afër vijës së finishit ???????? #Fifty50 @dianewarren”

Të fundit