Flash News

POLITIKOFF

Rita Ora thyen heshtjen pas shumë vitesh dhe flet për thashethemet për aferën me Jay-Z

Rita Ora thyen heshtjen pas shumë vitesh dhe flet për thashethemet

Rita Ora vite më parë ishte përfolur për një lidhje dashurie me Jay Z.

Artistja shqiptare ka folur lidhur me thashethemet pas kaq kohësh duke e mohuar se ka ekzistuar një gjë e tillë. Dyshimet atë kohë ishin shtuar pasi në albumin e Beyonce të publikuar në 2016 “Lemonade”, ajo kishte përmendur personazhin e “Becky With The Good Hair” – gjë që asokohe flitej vazhdimisht për yllin nga Kosova. Teksa diskutoi me Louis në emisionin e tij në BBC, Rita rrotulloi sytë dhe hodhi poshtë thashethemet duke pretenduar se nuk ishte ajo.

Louis pyeti: “Një nga gjërat që u shfaq shumë kur Beyonce kishte albumin e saj ishte një grua misterioze e quajtur Becky With The Good Hair, e cila dyshohet se Jay-Z kishte tradhtuar”.

“Dhe më pas në një moment në vitin 2016, ju postuat një foto të vetes me bikini me limon dhe një ‘J’ rreth qafës”.

Duke psherëtirë dhe duke rrotulluar sytë, Ora tha: “O Zot, ishte një rastësi dhe as që e mendova”. 32-vjeçarja vazhdoi të shpjegojë se sa “zhgënjyese” dhe “e bezdisshme” është që njerëzit janë më të interesuar për “thashetheme” sesa arritjet e saj në karrierë.

“Ndjehem sikur të gjithë janë të interesuar për jetën time personale, pasi çdo gjë tjetër nuk është mjaft e denjë, gjë që ndonjëherë është zhgënjim sepse kam gjithashtu shumë kredenciale për të ruajtur respektin tim”, shtoi ajo.

Me këtë të fundit thuhet se kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në gusht të këtij viti.

Të fundit