POLITIKOFF

Romeo hyrja e re sonte në BBV, a do e kuptojnë banorët se do jetë ai në vend të Donaldit?

Romeo hyrja e re sonte në BBV, a do e kuptojnë banorët se do

Sonte në shtëpinë e BBV do të ketë një hyrje të re dhe do të jetë një personazh që publiku e ka kërkuar shumë, Romeo Veshaj.

Romeo do të jetë hyrje e re në BBV por ende nuk e dimë të saktë nëse do jetë vetëm për lojë apo si banor. Në promon e spektaklit thuhet se ai është hyrja e re dhe ngre pikëpyetjen nëse banorët do e kuptojnë që ai është në vend të Donaldit apo jo.

Kjo krijon një tjetër paqartësi se çfarë do të ndodhë me Donaldin. Mbase do qëndrojë në dhomën e dënimeve për aq sa do zgjasë loja. Megjithatë ngelet të shohim se çfarë do të ndodhë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të fundit