POLITIKOFF

Rrëfen vajza e ish-deputetes së PD: Si më ‘gjuanin’ djemtë e socialistëve, njëri më bëri ‘block’ tre vjet

 Rrëfen vajza e ish-deputetes së PD: Si më ‘gjuanin’

Ada Deda, modelja, njëherësh e bija e ish deputetes së PD, Albina Deda ka treguar se si e kanë ngacmuar në rrjetet sociale djemtë e socialistëve.

Duke folur në emisionin ‘Glamour Zone’ në Rtv Ora, Deda thotë se pjesa më e madhe e tyre kanë krijuar familje, madje ndalet te njëri nga rastet, që sipas saj i ka bërë ‘block’ pasi e dashura e tij ishte xheloze.

Ngacmime ka plotë. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje. Më kanë ngacmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze.

Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish”, deklaron modelja.


 Rrëfen vajza e ish-deputetes së PD: Si më ‘gjuanin’

Ditari politik

Të fundit